MASZYNY BUDOWLANE

EKOTUNING KOPARKI ŁADOWARKI SPYCHACZA

Tą ofertę kierujemy do wszystkich użytkowników wszelkiego rodzaju maszyn budowlnaych, którym zależy na poprawie efektów pracy tj, między innymi skróceniu czasu pracy poprzez wzrost wydajności maszyny i realnemu zmniejszeniu spalania, które przekłada się na znaczne oszczędności. Jeżeli zależy Ci na optymalizacji czasu i kosztów w swoim biznesie to dobrze trafiłeś.

Jak to robimy?

Zmodyfikujemy oprogramowanie zawarte w sterowniku silnika (ECU) które zarządza jego pracą (tzw. mapa), tak by dostosować je do indywidualnych potrzeb użytkownika na podstawie przeprowadzonego wywiadu. U nas nie ma katalogów mocy. Dlaczego? Ponieważ nie korzystamy z gotowych rozwiązań, a tworzymy je pod klienta i jego sprzęt w zależności od tego do czego mu służy(np. kopanie, równianie terenu, transport ładunku itp.) i w jakich warunkach pracuje (obciążenie, prędkość obrotowa silnika, rodzaj terenu itp.)

Wyłączanie Adblue Koparko-ładowarka Case

Czy jest to bezpieczne?

Nie od dziś wiadomo że każda maszyna wyposażona w silnik spalinowy wymaga regularnego serwisu i przeglądów okresowych. Regularne wymiany filtrów, oleju itp gwarantują użytkownikowi wieloletnie działanie sprzętu bez zbędnego naruszania portfela. Co w momencie gdy zwiększymy moc i moment obrotowy? Czy to prawda że silnik ulegnie szybszej eksploatacji? Czy należy o niego szczególnie dbać? Otóż nie i wbrew powszechnemu przekonaniu wystarczy trzymać się dotychczasowych przeglądów. Dlaczego? Najprostszym wytłumaczeniem tego faktu jest polityka sprzedaży stosowana przez producentów, w których przy jednym modelu w silniku tej samej pojemności mamy do wyboru kilka wariantów mocy. Ściślej mówiąc silnik o tej samej pojemności wyposażony w te same wtryski, tą samą turbosprężarkę posiada inne oprogramowanie stąd różnica mocy. Dlaczego producenci stosują taki zabieg? Odpowiedź jest bardzo prosta – za mocniejszy sprzęt trzeba więcej zapłacić.

Dezaktywacja ADBLUE/SCR FAP/DPF EGR

W razie awarii kosztownych ,,ekologicznych” systemów w jakie wyposażone są nowsze maszyny służymy profesjonalnymi rozwiązaniami które bezpowrotnie rozwiążą problem. Edytujemy pamięć sterownika w celu trwałej dezaktywacji.

Gwarancja

Na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT i pisemną gwarancję na okres 24 miesięcy.